2018

Informace

 

PŘÍBĚH

Naše královna a bohyně světla FREYA bude potřebovat tvou pomoc! Království Sunrise a celý mýtický svět Izeon je ve velikém nebezpečí! HELA, zlá bohyně temnoty, chce zničit vše dobré. My jí v tom musíme zabránit! Naštěstí budeme mít na pomoc bratry naší královny: FROYE a FAMIDOORA. Froy je bůh blesku a vládne v království Tempest. Famidoor je bůh přírody a vládne v království Flora. Společně s nima musíme překazit Hele její plán zmocnit se tajné zbraně a uvést celý svět do temnoty. Jinak zanikne království Sunrise a celá země Izeon.


Potřebujeme tvou pomoc!


Neváhej a přidej se k nám v boji pro záchranu světa!


DATUM

30.6 - 14.7 2018


MÍSTO KONÁNÍ

REAKREAČNÍ CHATA SEMPRA

Nové Křečany 88
407 61 Nové Křečany
Česká republika

http://www.avisusti.com


CENA TÁBORA

Do 28.2 2018
7390,-
Do 30.4 2018
7590,-
Do 30.6 2018
7790,-

Cena zahrnuje:

doprava, ubytování (14 nocí), 5x denně strava, výuka angličtiny s rodilými mluvčími, celodenní program plný her a soutěžení, hodnotné odměny, zdravotní pojištění


SLEVY!

300 Kč sleva na sourozence
300 Kč sleva za kamaráda
500 Kč sleva za druhého kamaráda


ANGLIČTINA

Tento rok s námi na tábor pojedou hned čtyři native-speakeři. Jsou to dobří kamarádi našeho hlavního vedoucího a tak je jisté, že na tábor zapadnou, jako by v něm sami vyrostli.  Přijede Tony, Reed, Dalton a Kurt. Všichni čtyři pravidelně jezdí jako lektoři na americké YMCA tábory a tak mají bohatou zkušenost s táborovým prostředím. Určitě s sebou přinesou skvělé hry, na které se už teď těšíme. Hlavní náplní Tonyho, Reeda, Daltona a Kurta ale bude zábavná výuka angličtiny Vašich dětí, na kterou se již pilně připravují!


DŮLEŽITÁ DATA

Přihlašování spustíme v listopadu 2017!


NÁMĚT PŘÍBĚHU

Příběh se odehrává ve světě norské mytologie avšak s vlastními postavami. Námětem nám při vytváření příběhu byly klasické norské legendy, postava Thor z marvelovských komiksů a v neposlední řadě i seriál Vikingové, který získává prestižní světová ocenění. Přestože máme převzaté některé charakteristiky postav, hlavním zdrojem příběhu je naše fantazie, kterou na uzdách drží pouze časová osa tábora a realizovatelnost. Doufáme, že se vám bude příběh líbit, a že společně překonáme zlo!

 

NAPIŠTE NÁM

info@sunrisecamp.cz