2019

DATUM

29.6. - 13.7. 2019


MÍSTO KONÁNÍ

REAKREAČNÍ CHATA SEMPRA
407 61 Nové Křečany
Česká republika
Nové Křečany 88

http://www.avisusti.com


CENA TÁBORA

Přihlášení:

do 25. 6. 2019
7690 Kč


Cena zahrnuje:
dopravu, ubytování (14 nocí), 5x denně stravu, výuku angličtiny s rodilými mluvčími, celodenní program plný her a soutěžení, hodnotné odměny


SLEVY!

500 Kč sleva za každého sourozenců

500 Kč sleva za každého kamaráda


DŮLEŽITÁ DATA

SPUŠTĚNÍ PŘIHLÁŠEK - prosinec 2018


TRAILER - únor 2019

PŘÍBĚH

Další ročník Sunrise Campu se bude nést v duchu strašidelných upírů. Táborníci se přenesou do prostředí plného záhad, lektvarů, nesmrtelných upírů a jejich ostrých zubů. Společně s postavami budou muset vyřešit záhadu zmizení jedné z předních upíroložek na celém světě, která se snažila prokázat existenci právě legendárních upírů.
Proč zmizela? Našla důkaz o upírech, ale nemůže se dostat zpět? Co se jí stalo?
To vše nám musíš pomoci vysvětlit a zachránit tak badatelku, která možná zná odpověď na jednu z nejpalčivějších otázek v historii lidstva.
EXISTUJÍ UPÍŘI?


ANGLIČTINA

Hurááá, tento rok znovu pojede trojice Tony, Reed a Dalton! Minulý rok se jim na našem táboře moc líbilo a tak se rozhodli, že udělají vše proto, aby se zúčastnili i další rok. Již se zapojili do přípravy příběhu a moc se na něj těší! Nativové mají zkušenosti nejen s naším táborem, ale také s YMCA tábory v jejich rodné Americe. Zkušenostmi tedy jen překypují a určitě přinesou zase něco nového na další ročník Sunrise Campu!

 

NAPIŠTE NÁM

info@sunrisecamp.cz