O NÁS

ŠIMON ZAJÍČEK

HLAVNÍ VEDOUCÍ

V SUNRISE OD 2006


Ahoj přátelé a kamarádi!

Jmenuji se Šimon a jsem novým hlavním vedoucím. Jezdil jsem na Sunrise už jako dítě a pak jsem se přes pozice praktikanta a vedoucího dostal do čela našeho spolku. V létě 2017 jsem dostudoval americkou univerzitu William Jewell College, na které jsem hrál i basketbal za univerzitní tým. Jsem sporťák tělem i duší. Momentálně pracuju na Gymnáziu mezinárodních a veřejných vztahů Praha, kde vyučuji anglický jazyk a tělocvik. Mezi mé záliby patří potkávání nových lidí, sportování s dětmi, čtení zajímavých knih a cestování po světě. Největší radost ze Sunrise mi dělá parta lidí, která se mnou společně vymýšlí a utváří tenhle skvělý tábor. Také jsem velice hrdý na to, že všichni vedoucí a praktikanti, kteří se se mnou na táboře o Vás starají, jsou naši bývalí táborníci a tábornice, a tak moc dobře ví, co se dětem líbí a co je baví.

Doufám, že se na tábor Sunrise přihlásíte a pak si to společně užijeme!

Šimon Zajíček

LUCIE ŠTEKLOVÁ

VEDOUCÍ, ZDRAVOTNÍK

V SUNRISE OD 2008

Ahoj,

Jmenuji se Lucie a na našem táboře pečuji především o zdraví našich táborníků. Studuji všeobecné lékařství na 1. Lékařské fakultě University Karlovy. Ráda si od školy odpočinu u lezení nebo ve fitku. Kromě studia také pracuji na University of New York in Prague a doučuji matematiku. Mým velkým koníčkem je focení, kterému se věnuji i na táboře.
Na tábor jsem jezdila už jako dítě a už tehdy to pro mě byla ta nejlepší část prázdnin! Proto jsem velice ráda, že se na utváření tábora můžu podílet i teď jako vedoucí. Z mých dětských let na táboře jsem si odnesla mnoho skvělých zážitků, ale především kamarády na celý život, kteří jsou dnes součástí našeho kolektivu vedoucích. Jsme jeden tým, jedna rodina, a děláme všechno proto, aby Vás tábor bavil stejně, jako už roky baví nás!

Přihlas se a buď součástí i ty!

ONDRA KRAVEC

VEDOUCÍ, TECHNIK

V SUNRISE OD 2009

Ahoj,

Jmenuji se Ondra a jsem jedním z vedoucích na našem letním táboře. Na Sunrise jsem jezdil už jako dítě a vždy jsem si tyto první dva týdny letních prázdnin náramně užil. Mimo to jsem zde potkal i partu super lidí, se kterými se nyní podílím na jeho organizaci. Pocházím z Moravy. Vystudoval jsem obor IT na Obchodní akademii. Technika je všeobecně mým koníčkem a starám se o ní i na táboře. Aby měli rodiče o dění na táboře vždy nejaktuálnější informace, spravuji tento web a všechny sociální sítě.

Pokud chceš zažít spoustu krásných zážitků a mít na co vzpomínat, přihlaš se !


RASHA MOUAI

VEDOUCÍ, PR

V SUNRISE OD 2008

Ahoj! 

Mé jméno je Rasha a studuji Policejní akademii v Praze. Na Sunrise jezdím už pěkných pár let a léto bez tábora pro mě není úplné. Každý rok jsem se moc těšila na těch 14 dní, které jsem nejednou odpočítávala už měsíc dopředu. Mimo školu se pohybuji v beauty a fashion prostředí, a proto se na táboře moc ráda věnuji malým i velkým princeznám a mimo jiné se starám o kostymérnu. Na táboře je skvělé, že my vedoucí jsme spolu prakticky vyrostli a tak si všichni rozumíme a připravujeme program a vše ostatní s nadšením a zápalem. 

Nenech si ujít super příležitost najít si kamarády na celý život, tak jako já a pojeď s námi prožít tyto zábavné a poučné dva týdny! 

HONZA JINDŘICH

VEDOUCÍ PRO SPORT

V SUNRISE OD 2008

LENKA ŠTEKLOVÁ

PRAKTIKANT

V SUNRISE OD 2008

JONÁŠ ZAJÍČEK

PRAKTIKANT

V SUNRISE OD 2008

ELIŠKA JINDŘICHOVÁ

PRAKTIKANT

V SUNRISE OD 2008

MARTIN KORDAČ

PRAKTIKANT

V SUNRISE OD 2007