O NÁS

Tohle je naše hlavní skupina vedoucích. Ještě nám chybí 4 nativové, kteří přiletí z USA až na tábor, a pak ještě pár praktikantů, kteří se k nám přidali teprve nedávno.

Hlavní skupinu vedoucích tvoří Šimon, Ondra, Rasha, Honza a Lucka. Jsou to již zkušení matadoři, jelikož jako vedoucí jezdí na tábor už nějaký ten pátek a podíleli se na přípravě táborů Sunrise v minulosti. Dále do skupiny patří Jonáš, Eliška a Lenka, kteří jsou v pozici praktikantů a jedou na tábor plní mladého elánu a dobrých nápadů.


ŠIMON ZAJÍČEK

HLAVNÍ VEDOUCÍ

VEDOUCÍ ANGLIČTINY

V SUNRISE OD 2006


Ahoj přátelé a kamarádi!

Jmenuji se Šimon a jsem novým hlavním vedoucím. Jezdil jsem na Sunrise už jako dítě a pak jsem se přes pozice praktikanta a vedoucího dostal do čela našeho spolku. V létě 2017 jsem dostudoval americkou univerzitu William Jewell College, na které jsem hrál i basketbal za univerzitní tým. Jsem sporťák tělem i duší. Momentálně pracuju na Gymnáziu mezinárodních a veřejných vztahů Praha, kde vyučuji anglický jazyk a tělocvik. Mezi mé záliby patří potkávání nových lidí, sportování s dětmi, čtení zajímavých knih a cestování po světě. Největší radost ze Sunrise mi dělá parta lidí, která se mnou společně vymýšlí a utváří tenhle skvělý tábor. Také jsem velice hrdý na to, že všichni vedoucí a praktikanti, kteří se se mnou na táboře o Vás starají, jsou naši bývalí táborníci a tábornice, a tak moc dobře ví, co se dětem líbí a co je baví.

Doufám, že se na tábor Sunrise přihlásíte a pak si to společně užijeme!

Šimon Zajíček

LUCIE ŠTEKLOVÁ

VEDOUCÍ

HLAVNÍ ZDRAVOTNÍK

VYUČOVATELKA ANGLIČTINY

V SUNRISE OD 2008

Ahoj,

Jmenuji se Lucie a na našem táboře pečuji především o zdraví našich táborníků. Studuji všeobecné lékařství na 1. Lékařské fakultě University Karlovy. Ráda si od školy odpočinu u lezení nebo ve fitku. Kromě studia také pracuji na University of New York in Prague a doučuji matematiku. Mým velkým koníčkem je focení, kterému se věnuji i na táboře.
Na tábor jsem jezdila už jako dítě a už tehdy to pro mě byla ta nejlepší část prázdnin! Proto jsem velice ráda, že se na utváření tábora můžu podílet i teď jako vedoucí. Z mých dětských let na táboře jsem si odnesla mnoho skvělých zážitků, ale především kamarády na celý život, kteří jsou dnes součástí našeho kolektivu vedoucích. Jsme jeden tým, jedna rodina, a děláme všechno proto, aby Vás tábor bavil stejně, jako už roky baví nás!

Přihlas se a buď součástí i ty!

ONDRA KRAVEC

VEDOUCÍ PRO TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ A VYBAVENÍ

V SUNRISE OD 2009

Ahoj,

Jmenuji se Ondra a jsem jedním z vedoucích na našem letním táboře. Na Sunrise jsem jezdil už jako dítě a vždy jsem si tyto první dva týdny letních prázdnin náramně užil. Mimo to jsem zde potkal i partu super lidí, se kterými se nyní podílím na jeho organizaci. Pocházím z Moravy. Vystudoval jsem obor IT na Obchodní akademii. Technika je všeobecně mým koníčkem a starám se o ní i na táboře. Aby měli rodiče o dění na táboře vždy nejaktuálnější informace, spravuji tento web a všechny sociální sítě.

Pokud chceš zažít spoustu krásných zážitků a mít na co vzpomínat, přihlaš se !


RASHA MOUAI

VEDOUCÍ PRO PR

VYUČOVATELKA ANGLIČTINY

V SUNRISE OD 2008

Ahoj! 

Mé jméno je Rasha a studuji Policejní akademii v Praze. Na Sunrise jezdím už pěkných pár let a léto bez tábora pro mě není úplné. Každý rok jsem se moc těšila na těch 14 dní, které jsem nejednou odpočítávala už měsíc dopředu. Mimo školu se pohybuji v beauty a fashion prostředí, a proto se na táboře moc ráda věnuji malým i velkým princeznám a mimo jiné se starám o kostymérnu. Na táboře je skvělé, že my vedoucí jsme spolu prakticky vyrostli a tak si všichni rozumíme a připravujeme program a vše ostatní s nadšením a zápalem. 

Nenech si ujít super příležitost najít si kamarády na celý život, tak jako já a pojeď s námi prožít tyto zábavné a poučné dva týdny! 

HONZA JINDŘICH

VEDOUCÍ PRO SPORT

V SUNRISE OD 2008

Čau sportovci.

Jmenuju se Honza a budu jedním z vedoucí na táboře. Na tábor jezdím už řadu let.  Prvních 14 dní v červenci byla vždy moje nejoblíbenější část prázdnin a nemohl jsem se jí dočkat. Partu, kterou jsme zde vytvořili, mohu považovat za kamarády na celý život. Momentálně studuji na VŠE v Praze a k tomu pracuji na pražském letišti Václava Havla. Dříve jsem chodil na Gymnázium MVV, kde Šimon učí angličtinu. Jako zástupce pro sport na táboře, se budu starat o veškeré pořádané sportovní aktivity. Rád se jich také účastním, protože každoročně s námi jezdí spousta mladých a šikovných sportovců od kterých se i něco přiučím. Na táboře jsme otevřeni všem sportům a několik nových her jsme si dokonce vymysleli.

Doufám, že se v červenci uvidíme!

Honza

LENKA ŠTEKLOVÁ

PRAKTIKANTKA PRO ANGLIČTINU

ASISTENTKA ZDRAVOTNÍKA

V SUNRISE OD 2008

Ahoj.

Jmenuji se Lenka Šteklová a jsem studentka střední zdravotnické školy. Ve volném čase také pomáhám v domě dětí a mládeže Spirála. Na tento tábor jezdím už od dětství a vytvořila jsem si na něm nezapomenutelné zážitky. I proto jsme ráda, že i já můžu být součástí tohoto týmu. Pokud se ti něco na táboře stane, budu s Luckou ta první, která se o tebe bude starat. Už se také moc těším na to až si společně vyjdeme na celodenní výlet a objevíme krásnou přírodu Šluknovského výběžku.

Tak se měj hezky a uvidíme se na táboře!

Lenka

JONÁŠ ZAJÍČEK

PRAKTIKANT PRO SPORT A ANGLIČTINU

V SUNRISE OD 2008

Ahoj táborníci!

Jmenuji se Jonáš a je mi šestnáct let. Na tento tábor pojedu už po osmé, ikdyž teď poprvé né jako dítě. Hraju basketbal a jsem velmi sportovně založený a tak se s Váma budu prohánět po lese a plavat v bazénu. Mám rád zabavu a rád jí tvořím. Na táboře jsem vždy měl nejdraději celotáborovou hru a nikdy mě nezklamala. Vím, že nezklame ani ta další, kterou teď již pomáhám vytvářet.

Těším se na Vás a táboru zdar!

Jony

ELIŠKA JINDŘICHOVÁ

PRAKTIKANTKA PRO KREATIVITU, ZPĚV A ANGLIČTINU

V SUNRISE OD 2008

Ahoj všichni!

Jmenuji se Eliška a jsem novou praktikantkou na táboře. Jako dítě jsem jezdila 8 let a tak znám Sunrise velice dobře. Vím, že si užijete mnoho zábavy, tak jako jsem si vždy užívala já. Mám ráda angličtinu, sporty, zpívání a mnoho dalšího. Moc se těším, až si společně opečeme buřty u táboráku a budeme si povídat o celotáborové hře, která Vás děti bude moc bavit.

Moc se na Vás těším

Eliška

MARTIN KORDAČ

PRAKTIKANT PRO SPORT

V SUNRISE OD 2007

AGÁTA ŽÁČKOVÁ

PRAKTIKANTKA PRO WORKSHOPY

V SUNRISE OD 2013